© Право інтелектуальної власності, 2005 - 2016. При цитуванні посилання на www.intellaw.org.ua обов’язкове.

ГОЛОВНА

БІБЛІОТЕКА

ДОГОВОРИ

ЗАКОНИ

ОХОРОНА

ЗАХИСТ

ОСВІТА

ЛІНКИ

БЛОГ

ПОСЛУГИ


Украинская Баннерная Сеть

Право інтелектуальної власності

Господарський суд вважає висновки судової, такими, що цілком відповідають вимогам ч. 1 ст. 42 ГПК України.

Згідно ст. 28 Закону України „Про охорону прав на винахід і корисні моделі” продукт визнається виготовленим із застосуванням запатентованого винаходу (корисної моделі), якщо при цьому використано кожну ознаку, включену до незалежного пункту формули винаходу (корисної моделі), або ознаку, еквівалентну їй.

Виходячи зі змісту висновку експертизи № 97 від 30.09.2005, жодна з ознак формули винаходу захищеного патентом „Спосіб лиття виливків” № 30760 відповідачем не використано.

Заперечення позивача щодо проведення експертизи Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Академії правових наук України, як установою, яка не є суб’єктом судово-експертної діяльності, у зв’язку з чим висновок не може бути прийнятий судом, в якості належного доказу по справі, не заслуговують на увагу, адже як вище встановлено судом експертизу було проведено безпосередньо спеціалістом, який має відповідну кваліфікацію судового експерта, що не суперечить вимогам ст. 41 ГПК України.

Суд також вважає необґрунтованими заперечення позивача щодо неповноти експертного висновку, із посиланням на те, що дослідження проводилося лише на підставі Технологічної інструкції по виробництву конверторної сталі ТИ-СК-1-96 (1996 року), оскільки як убачається з матеріалів проведеної експертизи, та пояснень судового експерта, наданих на виконання ухвали суду від 16.05.2006, дослідження проводилися на підставі даних наявних у матеріалах справи, в тому числі й на підставі документів, на які посилався позивач в підтвердження використання відповідачем винаходу захищеного Патентом № 30760 „Спосіб лиття виливків”.

З урахуванням встановлених обставин суд не знаходить правових підстав для задоволення позову.

Судові витрати у справі покладаються на позивача, згідно зі ст. 49 ГПК України.


Керуючись ст.ст. 4, 32, 33, 41, 42, 43, 44, 49, 82-85 ГПК України, господарський суд, -


ВИРІШИВ:


В задоволенні позову відмовити.


Судові витрати у справі покласти на позивача.


Суддя


<< 1 2 3 4 >>

<назад>