© Право інтелектуальної власності, 2005 - 2016. При цитуванні посилання на www.intellaw.org.ua обов’язкове.

ГОЛОВНА

БІБЛІОТЕКА

ДОГОВОРИ

ЗАКОНИ

ОХОРОНА

ЗАХИСТ

ОСВІТА

ЛІНКИ

БЛОГ

ПОСЛУГИ


Украинская Баннерная Сеть

Право інтелектуальної власності

Справа “Протектор шини”Київський апеляційний господарський суд, розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державного науково-дослідного інституту великогабаритних шин на рішення господарського суду м. Києва від 10 жовтня 2003 р. у справі № 20/540 за позовом корпорації “Б” (Японія) до Державного департаменту інтелектуальної власності (далі – відповідач 1), Державної митної служби України (далі – відповідач 2), Державного науково-дослідного інституту великогабаритних шин (далі – відповідач 3) про визнання патенту недійсним, встановив наступне.

Позивач звернувся з позовною заявою до Державного департаменту інтелектуальної власності та Державної митної служби України, в якій просив суд: визнати недійсним патент на промисловий зразок № *, виданий Державним департаментом інтелектуальної власності Державному науково-дослідному інституту великогабаритних шин; зобов’язати Державний департамент інтелектуальної власності внести відповідні зміни до Державного реєстру патентів України на промислові зразки; зобов’язати Державний департамент інтелектуальної власності повідомити про визнання недійсним патенту на промисловий зразок № * у офіційному бюлетені; зобов’язати Державну митну службу України внести відповідні зміни до Реєстру об’єктів інтелектуальної власності; зобов’язати Державну митну службу України забезпечити відновлення розмитнення великогабаритних шин корпорації “Б”.

Ухвалою господарського суду м. Києва від 12 серпня 2003 р. до участі у справі № 20/540 як відповідача залучено власника патенту № * – Державний науково-дослідний інститут великогабаритних шин.

Рішенням господарського суду м. Києва від 10 жовтня 2003 р. у справі № 20/540 позов задоволено частково:

визнано недійсним патент на промисловий зразок № *, виданий Державним департаментом інтелектуальної власності;

зобов’язано Державний департамент інтелектуальної власності внести відповідні зміни до Державного реєстру патентів України на промислові зразки у зв’язку із визнанням недійсним патенту на промисловий зразок № *;

зобов’язано Державний департамент інтелектуальної власності повідомити про визнання недійсним патенту на промисловий зразок № * у офіційному бюлетені; зобов’язано Державну митну службу України внести відповідні зміни до Реєстру об’єктів інтелектуальної власності у зв’язку із визнанням недійсним патенту на промисловий зразок № *.

Провадження у справі щодо Державного науково-дослідного інституту великогабаритних шин припинено. У задоволенні решти позовних вимог відмовлено.

Державний науково-дослідний інститут великогабаритних шин, не погоджуючись із прийнятим судом першої інстанції рішенням, подав апеляційну скаргу, в якій просить його скасувати повністю і припинити провадження у справі № 20/540. Зокрема, своє прохання він мотивує необґрунтованістю висновків спеціалістів, на яких базується рішення суду; безпідставністю відхилення його клопотань про зупинення розгляду даної справи до розгляду Харківським апеляційним господарським судом справи № 15/170-2/170, про залучення до участі у справі автора, про проведення експертизи.


<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>